Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vampire diariesVšetko sa raz musí skončiť a skončil sa nám aj náš obľúbený upírsky seriál. Tento web tu bol pre vás už od prvej série a mohli ste tu každodenne nájsť nové články, diskusie, epizódy online a mnoho ďalších informácií zo sveta Upírskych denníkov. Určite vás zaujíma čo bude s týmto webom po skončení seriálu a v tomto článku nájdete odpoveď, ktorú už možno tušíte.

Ako som už na začiatku poznamenala, všetko sa raz musí skončiť…

Túto stránku som viedla niekoľko rokov, napísala som také množstvo článkov, žeby som z nich vydala niekoľko kníh a vždy som to robila rada. Rovnako ako aj všetci ostatní ľudia, ktorí sa na tejto stránke podieľali (a že ich nebolo málo a veľmi im za to ďakujem). Preto bolo veľmi ťažké rozhodnúť sa o osude tohto malého “sveta”, ktorý som pomohla vybudovať a zveľaďovať, no tu je moje konečné rozhodnutie:
Stránka bude aj naďalej prístupná na tejto adrese, môžete sem kedykoľvek prísť a diskutovať v shoutboxe/komentároch, prezerať si fotky v galérii, alebo si pripomenúť epizódy v rubrike Online, ale nové články už dopĺňať nebudeme, takže v podstate bude stránka “zmrazená” a ponechaná svojmu vlastnému osudu.

Moje pôsobenie tu síce končí, no určite vás rada privítam na sesterskom webe o spin-offe The Originals, ktorý ma za sebou už druhú epizódu 4. série a je veľká šanca, že sa v ňom budú postupne objavovať aj niektoré herecké hviezdy z Upírskych denníkov.
V neposlednom rade by som sa vám chcela poďakovať za priazeň a komentáre, lebo bez vás by tu tento web nevydržal fungovať až neuveriteľných 8 rokov.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0